facebookinstagram     English   

REZ: 0532-313-0244 veya 0535-828-4203

2020 Yaz Konuklara Uyarı ve Önlemler

2020 Yaz Konuklara Uyarı ve Önlemler


Sevgili Misafirimiz,

Covid-19 önlemleri kapsamında

otele girişte (ve sonraki her çıkış ve girişinizde) vücut ısınızı ölçeceğiz, valizlerinizi dezenfekte edeceğiz. Kapalı valiz dışında eşya getirmemenizi rica ediyoruz. Lütfen küçük çantalarınızı, poşet vs de kapalı valizde tutunuz. Otelimizde olduğunuz sürece günlük kişi başı yarım litre su ve sınırsız çay suyu bedelsiz olacaktır. Lütfen dışardan yiyecek içecek getirmeyiniz.


Otele varışınızdan önce bir whatsapp mesajı ile
konaklayacak misafirlerin kimlik fotoğraflarının ve bunların son 14 gün içerisinde bulunduğu adreslerin, varsa kronik rahatsızlıklarının, COVID-19 geçirip geçirmedikleri bilgisinin ve araç plaka no.sunun iletilmesini rica ediyoruz.
Beraberinizde bulundurmanızı önerdiğimiz eşyalar ise saç/vücut şampuanı, kişisel dezenfektan, deniz havlusu, ev terliği.

Uluslararası gezi yazarlarının çoğunun ortak tavsiyesi gezginlerin en azından yastık alezi ve yastık kılıfını ve termos, bardak, çay, kahve, şekerlerini yanlarında bulundurmaları yönündedir. Termos ve bardak getirirseniz ücretsiz sıcak su bizden.

Otelimizde konakladığınız süre içersinde odanıza çöp almak ve/veya tekstil değiştirmek için giremeyeceğiz. Normalde 3 günde bir yaptığımız tekstil değişimini de yapamayacağız. Ancak siz kendiniz değiştirmek isterseniz size yeni tekstil takımı vereceğiz. Bizim temizlik için girmemizi ve 3 günde bir tekstil değişimini bizim yapmamızda ısrar ederseniz 50 tl ücret karşılığında yaparız ancak bu durumda da tüm eşyalarınızı balkona çıkarmanızı istiyoruz. Odada özel eşyanız bulunduğu taktirde odaya giremeyeceğiz.

Çıkışta da covid-19 la mücadelemize ve personelimizi korumamıza destek vermek isterseniz kullandığınız oda tekstilini bizim vereceğimiz poşete koyarak ağzını bağlayıp, odaya bırakabilirsiniz. Bu zahmetinize teşekkür olarak küçük bir hediyemiz olacaktır.

3 yaşa kadar çocuklar havuza giremiyor. 3-10 yaşa kadar olan çocukların ise kolluklu olmaları ve ebeveynlerinin de havuzun içinde olmalarını istiyoruz. Bilginiz için Covid-19 la mücadele gereği havuz klor oranı 3 ppm de tutulmaktadır.

Yine tüm çocukların tüm zamanlarda eşlik edilmelerini rica ediyoruz.


Kahvaltı saatleri 09:00 - 12:00 dir. Kahvaltıda miktar sınırlaması yoktur. Beğendiğiniz ürünü tekrar tekrar isteyebilirsiniz. Kahvaltıda her gün vereceğimiz 1.5 litre suyu odanıza götürebilirsiniz.

Odalarımızdan çıkış saati 12:00’dir. Bir sonraki misafirimize odayı hazırlayabilmemiz için bu konuda anlayışınızı bekliyoruz.

Odalarımızda sigara içilmez. Odada sigara içildiğinin tespit edilmesi durumunda temizlik bedeli olarak 250.- TL yansıtılır. Sigaranızı odanızın balkonunda keyifle tüttürebilirsiniz.

Odalardaki beyaz havlularımızı oda dışına çıkarmamanızı rica ediyoruz. Plaj için bizden 30 TL karşılığı deniz havlusu satın alabilirsiniz.

Sevgili misafirlerimiz çocuklarınıza her zaman eşlik etmeniz, onların güvenliği ve otelimizin sakinliği açısından önemlidir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gerekli ilaçlama yapılmış olmasına rağmen sivrisinek ihtimali maalesef hala devam etmektedir. Bu nedenle özellikle rüzgarsız günlerde pencereleri açık bırakmamanızı öneriyoruz.


Biz hayvan dostu bir oteliz. Ancak hayvan dostlarımızı -üzülerek- odalara kabul edemiyoruz.  Bizim dostlarımız bahçede


Otelimizdeki sessiz saatler 23:00 – 10:00’dur.


Otel personelimiz 24 saat oteldedir. Lütfen 0532 3130244 no.lu telefonu aramaya çekinmeyiniz. Acil durumlar için gece 24:00 – 07:00 saatleri arasında dahi bu numarayı arayabilirsiniz.

Restoran çalışma saatlerimiz 09:00 - 24:00'tür.
Menü ve fiyat listemizi whatsap mesajı ile isteyebilirsiniz.

WI-FI İsmi: Tüm LEO uzantıları
WI-FI Şifresi: cl3130244


Saygılarımızla Levent KOÇOĞLU

geri

Bize Ulaşın

Cundavilla Beach & Pool - Hotel & Suites

15 Eylül Caddesi 12. Sokak No. 8 Cunda (Alibey) Adası, Ayvalık, Balıkesir, TURKIYE

GSM: 0532 313 0244

GSM: 0535 828 4203

cundavilla@gmail.com

leventkocoglu@gmail.com